1. Sanat

John Wick: Chapter 3 Geliyor!

Chad Stahelski’nin yöneteceği ve başrolde bir kez daha Keanu Reeves’in yer alacağı John Wick: Chapter 3’nin çekimleri Nisan ayı içerisinde Montreal’de başlayacak.

2014 yılında vizyona giren ilk filmiyle beklentilerin oldukça üstüne çıkarak hem eleştirmenlerde olumlu yorumlar alıp hem de gişede başarılı bir iş çıkaran John Wick‘in devam filmi de geçtiğimiz yıl gelmişti. Her ne kadar ilk filmin üzerine çıkamasa da hayal kırıklığı da yaratmayan John Wick: Chapter 2, gişede ise ilk filmi ikiye katlamıştı.

John Wick: Chapter 3 Geliyor! 1

John Wick: Chapter 3’nin Çekimleri Önümüzdeki Ay Başlıyor

Çalışmaları daha ikinci film vizyona girmeden 2016’nın Ekim’inde başlayan John Wick: Chapter 3‘nin prodüksiyon öncesi çalışmaları nihayet sona erdi ve çekimleri de başlamak üzere. ScreenRant’in haberine göre filmin çekimleri 26 Nisan’da Kanada’nın Montreal şehrinde başlayacak. Çekimleri Fas ve Ürdün’de gerçekleşeceği kesinleşen filmin Rusya ve İspanya’ya da uğraması olası görünüyor.

Tıpkı ilk iki filmde olduğu gibi Derek Kolstad‘ın senaryosunu yazdığı yine ilk iki filmi yöneten Chad Stahelski‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu serinin devam filminin başrolündeki Keanu Reeves’e serinin ikinci filminden tanıdığımız Common, Laurence Fishburne ve Ruby Rose‘un yanı sıra üçüncü filmin kötüsünü canlandıracak Hiroyuki Sanada‘nın eşlik edecek. Serinin gediklilerinden Ian McShane ve Lance Reddick‘in yanı sıra Reeves’in seride görmek istediği Tilda Swinton filmde yer alacak mı bunu zaman gösterecek.

John Wick 3’nin vizyon tarihi şimdilik 17 Mayıs 2019

 

 

Kaynak: filmloverss