Perşembe, Eylül 29, 2022

Güzel bir gün olsun!

Hugh Laurie, Catch-22 ile...

George Clooney’nin yeni mini dizisi Catch-22'nin kadrosuna 3 Altın Küre ödüllü aktör Hugh...

Avrupa’daki Doğal Bisiklet Yolları

Bisikletiyle alıp başını gitmek isteyenler ve kendilerine bisiklet rotası arayanlar için Avrupa seyahati...

Bu Telefonlar Kansere Yol...

Almanya Nükleer Güvenlik Radyasyondan Korunma Ofisi tarafından kansere yol açan, en çok...

Diyarbakır’da Bir Astronom: Abdülkadir...

140journos youtube kanalı yine çarpıcı bir videoya imza attı. Video Diyarbakırlı astronom Abdülkadir...
Ana SayfaSanatEd Sheeran Dünya'da...

Ed Sheeran Dünya’da Tek Olduğunu Belgeledi

Google News

Ed Sheeran ilk olarak 2009 ve 2010 yıllarında internet üzerinde paylaştığı şarkılarıyla tanındı. Şu an kendisini 2017 Mart’ında çıkan “Divide” albümüyle yılın en çok satan müzisyeni.

İngiliz şarkı yazarı ve yorumcusunu Drake’in “More Life” albümü ve üçüncü sıradaysa Taylor Swift’in “Reputation” albümü takip ediyor.

Ed Sheeran Dünya'da Tek Olduğunu Belgeledi 1

Açıklama, Uluslararası Fonografi Endüstrisi Federasyonu (IFPI) tarafından Londra’da yapıldı. “Shape of You” ve “Perfect” single’larının da bulunduğu albüm 36 ülkede “multi platin” oldu. IFPI, bir sanatçının hem yılın en çok satan albümüne hem de yılın single’ına erişmesinin bir ilk olduğunu söyledi.

Ed Sheeran Dünya'da Tek Olduğunu Belgeledi 2

Ed Sheeran’ın üstün başarıları üzerine plak şirketi Warner Music Group’tan da bir açıklamada geldi.

“Ed gerçekten muhteşem bir şarkı yazarı ve vokalist, hikaye anlatma ve insanlara hissettirme kabiliyeti de onu diğer sanatçılardan ayırıyor”

Ed Sheeran Dünya'da Tek Olduğunu Belgeledi 3

Henüz daha 27 yaşında olan Ed Sheeran, sahip olduğu kabiliyetlere bakılırsa bu kadarla sınırlı kalmayacağa benziyor. Ayrıca geçen ay 11 yaşından beri tanıdığı arkadaşı Cherry Seaborn ile nişanlandığını duyuran Ed Sheeran, hayranlarını sevindirmişti.

Ed Sheeran Dünya'da Tek Olduğunu Belgeledi 4

Okumaya devam edin

Dünyanın Gözünden Atatürk

Bugüne kadar Atatürk'ü onun bıraktığı Türk gençliğinden, Atatürk'ü görenlerden, öğretmenlerden, siyasetçilerden ve daha bir çok kişiden dinledik. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bu kez dünyanın gözünden dinleyelim istedik. Atatürk, uluslar arası anlayış, iş birliği, barış yolunda çaba göstermiş üstün kişi, olağanüstü...

Ağlayan Çocuk Tablosunun Laneti

Sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada ciddi bir üne sahip Ağlayan Çocuk Çiko resmi. İtalyan Bruno Amadio tarafından yapılan Çiko, tüm dünyada ticari bir amaç olarak kullanıldı. Hiçbir sanatsal değeri olmayan bu tablo kitlesel tüketim için seri halde üretilmeye başlandı ve...

Dünyadaki En Azılı Katiller

Her toplumda ilgi çeken seri katil hikayelerinin günümüzdeki cazibesi hiçbir zaman dinmiyor. Dünyadaki en azılı katiller ile ilgili seri katil filmlerine, hikayelerine, belgesellerine bir bakın; katilleri insan öldürmeye iten nedenler neler, motive olduğu noktalar neler! Yapılanları anlayabilmek çok güç olsa...