1. Pop-Kültür

Merakla Beklenen Avengers: Infinity War Filminden Yeni Video

Marvel, Disney Channel’daki Zombie filminin prömiyeri sırasında Avengers: Infitiny War filminin yeni bir videosunu yayınladı.

Spider-Man serisinin yeni yıldızı Tom Holland tarafından sunulan özel tanıtım videosu daha önceki tanıtım görüntülerinin derlemesi niteliğinde… Videoda ayrıca Marvel Stüdyoları’nın  10. yıl kutlamaları ve milyon dolarlık Aile fotoğrafının çekim öyküsü  de yer alıyor. Bu bölümlerde de, Marvel ekibinin, 10. yıla ulaşmanın  verdiği gururu izleyici ile olduğu kadar takımın her bir üyesi ile  paylaşmak için müthiş performansla çalıştığına tanık oluyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”7978″]

Her tanıtım videosu ile adrenalin seviyemizi artıran Avengers: Infinity War filminin kadrosunda şu isimler yer alıyor: Robert  Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris  Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth  Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle,  Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict  Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd ve Josh Brolin.

Anthony ve Joe Russo kardeşlerin kamera arkasına geçtiği film 4 Mayıs’ta gösterime girecek.