Sadece paylaşarak para kazanmak ister misiniz? Tamamen ücretsiz. Öğrenmek için buraya tıkla!

Aksi Panda Artık Bundle Haber Uygulamasında

Aksi Panda, artık daha çok insana erişmek için Türkiye’nin en büyük mobil haber uygulaması Bundle Haber uygulamasında!

Yaklaşık 2 yıl önce çıktığımız bu yolda artık daha kalabalığız. Siz ziyaretçilerimiz için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Bundle Haber Nedir?

Bundle Haber, fark yaratan tasarımıyla Türkiye ve Dünya’daki çoğu haber kaynağını tek bir platformda birleştirmeyi amaçlayan yerli bir uygulama. Aylık yaklaşık 20 milyon haber erişimi sağlayan uygulamada, 8000’den fazla kaynak var. Uygulama 17 farklı ülkede hizmet veriyor. AppStore’da 4 kez en iyi Türk uygulaması olarak gösterilen uygulama şimdiye kadar da birçok kez ödül aldı.

Yeni tasarım

Bu yaz başlangıcında yeni tasarımlarını yayına alan Bundle Haber, artık daha kullanıcı dostu ve yepyeni bir arayüz sunuyor. Uygulamada hem istediğiniz kaynakları seçip kişisel bir anasayfa oluşturabiliyorsunuz, hem de Dünya’da ve Türkiye’de olan son dakika haberleri gibi seçtiğiniz kategorideki haberlerin bildirimlerini alıyorsunuz.

Uygulama

Uygulama hem android hem de iOS için mevcut. iOS’ta hem iPhone’lar hem iPad’ler hem de iWatch’lar destekleniyor. Playstore‘dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Appstore‘dan indirmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bundle Haber’de Aksi Panda’yı Nasıl Bulabilirim?

bundle-haber-aksi-panda

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra, arama kısmına Aksi Panda yazdıktan sonra çıkan takip et butonuna tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Başka Ülkede Yaşayamam Dedirten Geçmişten İlginç Gazete Manşetleri