Dünya Aslında Var Olmamalı 1

Dünya Aslında Var Olmamalı

Yeni rapor ufuk açıyor.

Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) araştırmacıları yani bir rapor yayımladı. Raporda şu ifadeler dikkat çekti. “Dünyada her maddenin bir anti maddesi var, bu sebeple dünya aslında var olmamalı.”

Habertürk’ün Independent‘ten aktardığı habere göre, CERN araştırmacıları “Dünyanın Var Olması” adı altında bir dünya raporu yayımladı. Dünyanın en seçkin bilim insanları tarafından yayınlanan raporda, “Var olan bütün maddelerin anti maddesinin de olduğu” ifade edilerek, bu sebepten dolayı dünyanın kendisini yok etmesi gerektiğinin altı çizildi. Araştırmacılar dünyanın neden kendini yok ettiğini bilmediklerini söyledi.

Dünya Aslında Var Olmamalı

Dünya Aslında Var Olmamalı

Yayımlanan raporda, “Evrende, standart modele göre, eşit miktarlarda madde ve anti madde bulunuyor. Maddenin ve anti maddenin evrenin hala neden etrafında olduğunu açıklayan bazı farklılıklar arıyoruz. Ancak, farklı kütleleri, elektrik yükleri veya başka şeyleri olan çeşitli olasılıklar denedik ancak hiçbir fark bulamadık” ifadeleri kullanıldı.

Dünya Aslında Var Olmamalı 2

Araştırmanın başında bulunan bilim adamı Christian Smorra, “Bütün gözlemlerimiz, madde ve anti madde arasında tam bir simetri buluyor, bu nedenle evren aslında mevcut olmamalı.” açıklamasında bulundu.
Total
0
Shares
Önceki
Müzisyenlere Şöhretin Kapısını Açan 10 İlk TV Gösterisi
Depeche Mode

Müzisyenlere Şöhretin Kapısını Açan 10 İlk TV Gösterisi

Bu içerik ilk olarak 3 Mart 2020 tarihinde yayınlandı

Sonraki
Haberimiz Olmayan Gerçek: Uzaylılar Dünyada
Uzaylılar Dünyada

Haberimiz Olmayan Gerçek: Uzaylılar Dünyada

"Yıllar önce başka gezegenlerden ziyaretçiler geldi

Bunları da Beğenebilirsin