Uzaylılar Dünyada

Haberimiz Olmayan Gerçek: Uzaylılar Dünyada

“Yıllar önce başka gezegenlerden ziyaretçiler geldi.”

1960’larda yani Soğuk Savaş döneminde Kanada Savunma Bakanı olarak görev yapan Paul Hellyer, dört tür uzaylının dünyaya geldiğini fakat onları vurduklarını ve uzaylılar ile geçilen teması örtbas etmek içinse milyonlarca dolar paranın harcandığını açıkladı.

Hellyer 1963-67 yılları arasında Kanada Savunma Bakanı olarak, ardından da Ulaştırma Bakanı olarak görev yaptı. İşte o bakan, günümüzde uzaylılar ile temasa geçildiğini açıkladı.

Uzaylılar Dünyada

Hellyer, bu temasları tamamen örtbas etmek için milyonlarca dolar para harcandığını, uzaylıların da dünyanın kötüye gittiğini ve yardım teklifinde bulunduklarını söylüyor.

“Yıllar önce başka gezegenlerden ziyaretçiler geldi ve Dünya’nın gidişatı konusunda bizi uyardı ve bize yardım teklif etti. Biz de buna rağmen onları tehdit olarak gördük ve önce ateş açıp sonra soru sorma taktiğini izledik.”

Uzaylılar Dünyada

Soğuk Savaş döneminde temasa geçildiğini açıklayan eski bakan, UFO‘ların Rusya‘dan Avrupa‘ya doğru inmeye başladığını belirtiyor.

“1961’de Soğuk Savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Kumandanımız çok endişelenmişti ve panik butonuna basarak orduyu konuşlandırdı. Sonra açılan soruşturma 3 yıl sürdü ve dört farklı tür uzaylının gezegenimizi ziyaret ettiği ortaya çıktı. Bunlar Andromeda’dan ve Satürn’ün Ay’ından geliyorlar.”
Total
0
Shares
Önceki
Bu Telefonlar Kansere Yol Açıyor
Telefon Radyasyon

Bu Telefonlar Kansere Yol Açıyor

Peki ya sizin telefonunuz?

Sonraki
Laurent Rosset: Bir Photoshop Ustasının Cennet Hayali
Laurent Rosset

Laurent Rosset: Bir Photoshop Ustasının Cennet Hayali

Bu içerik ilk olarak 4 Mart 2020 tarihinde yayınlandı

Bunları da Beğenebilirsin