Haberimiz Olmayan Gerçek: Uzaylılar Dünyada

1960’larda yani Soğuk Savaş döneminde Kanada Savunma Bakanı olarak görev yapan Paul Hellyer, dört tür uzaylının dünyaya geldiğini fakat onları vurduklarını ve uzaylılar ile geçilen teması örtbas etmek içinse milyonlarca dolar paranın harcandığını açıkladı.

Hellyer 1963-67 yılları arasında Kanada Savunma Bakanı olarak, ardından da Ulaştırma Bakanı olarak görev yaptı. İşte o bakan, günümüzde uzaylılar ile temasa geçildiğini açıkladı.

Uzaylılar Dünyada

Hellyer, bu temasları tamamen örtbas etmek için milyonlarca dolar para harcandığını, uzaylıların da dünyanın kötüye gittiğini ve yardım teklifinde bulunduklarını söylüyor.

Yıllar önce başka gezegenlerden ziyaretçiler geldi ve Dünya’nın gidişatı konusunda bizi uyardı ve bize yardım teklif etti. Biz de buna rağmen onları tehdit olarak gördük ve önce ateş açıp sonra soru sorma taktiğini izledik.

Paul Hellyer
Uzaylılar Dünyada

Soğuk Savaş döneminde temasa geçildiğini açıklayan eski bakan, UFO‘ların Rusya‘dan Avrupa‘ya doğru inmeye başladığını belirtiyor.

1961’de Soğuk Savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Kumandanımız çok endişelenmişti ve panik butonuna basarak orduyu konuşlandırdı. Sonra açılan soruşturma 3 yıl sürdü ve dört farklı tür uzaylının gezegenimizi ziyaret ettiği ortaya çıktı. Bunlar Andromeda’dan ve Satürn’ün Ay’ından geliyorlar.

office 365 satın al

You may also like