Kısa bir süre önce 2. sezonu yayınlanan Netflix orijinal drama dizisi Stranger Things dizisinin genç yıldızlarının seçmelerdeki performansları yayınlandı.

Sadettin Teksoy‘lu başarılı tanıtımların ardından böyle bir videonun ortaya çıkması Netflix‘in işini ne denli iyi yaptığına bir gösterge.

Dizinin inanılmaz kurgusunun yanında, oyuncuların kalitesi de dizinin başarılı olmasının ana etkenlerinden. Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp ve Gaten Matarazzo gibi isimlerin kamera karşına geçip dizinin seçmelerine katıldığı bir video yayınlandı.

Rollerini kusursuz yerine getiren küçük oyuncular ve onları izleyenlerin verdiği tepkiler görülmeye değer.

Stranger Things Konusu

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. Yıllar sonra geri dönen kız, küçük çocuğun bulunabilmesi için bir umut ışığı haline gelir. Devlet eliyle yapılan gizli deneylerden korkutucu doğaüstü güçlere uzanan gizem dolu hikaye, gittikçe daha fazla karmaşık bir hal alır.

Yönetmenliğini Matt Dufer ve Ross Dufer‘in yaptığı dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Başarılı dizi bugüne kadar 4 Altın Küre adaylığı kazandı.