Perşembe, Eylül 29, 2022

Güzel bir gün olsun!

SEO Uyumlu Makale Neden...

SEO, yani arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasına yardımcı...

Döviz Kazancı İçin Kuzey...

Türk Lirası’ndaki belirsizlik kimileri için kriz, kimileri için fırsat. Maaşı veya geliri TL...

Mars’ta Yaşam İçin İlk...

Kısa bir süre önce SpaceX'in CEO'su Mars'ta koloni kurmak istediğini ifade etmişti. Aynı...

Günümüzde Halen Varlığını Sürdüren...

Küreselleşmeye ve baş döndüren teknolojiye rağmen gelenek ve göreneklerini sürdürmekte olan ilkel kabile...
Ana SayfaPop-KültürStranger Things Dizisi...

Stranger Things Dizisi Çocuk Oyuncuları Nasıl Seçildi?

Google News

Kısa bir süre önce 2. sezonu yayınlanan Netflix orijinal drama dizisi Stranger Things dizisinin genç yıldızlarının seçmelerdeki performansları yayınlandı.

Sadettin Teksoy‘lu başarılı tanıtımların ardından böyle bir videonun ortaya çıkması Netflix‘in işini ne denli iyi yaptığına bir gösterge.

Dizinin inanılmaz kurgusunun yanında, oyuncuların kalitesi de dizinin başarılı olmasının ana etkenlerinden. Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp ve Gaten Matarazzo gibi isimlerin kamera karşına geçip dizinin seçmelerine katıldığı bir video yayınlandı.

Rollerini kusursuz yerine getiren küçük oyuncular ve onları izleyenlerin verdiği tepkiler görülmeye değer.

Stranger Things Konusu

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. Yıllar sonra geri dönen kız, küçük çocuğun bulunabilmesi için bir umut ışığı haline gelir. Devlet eliyle yapılan gizli deneylerden korkutucu doğaüstü güçlere uzanan gizem dolu hikaye, gittikçe daha fazla karmaşık bir hal alır.

Yönetmenliğini Matt Dufer ve Ross Dufer‘in yaptığı dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Başarılı dizi bugüne kadar 4 Altın Küre adaylığı kazandı.

Okumaya devam edin

Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Oldu

Dünyanın En Genç Uzmanı KEZZAP KS oldu! Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, aynı zamanda Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın programlarından olan Google ürün uzmanları programı'nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik...

Oyuncu Mustafa Tunahan Bodur (Tunbdr) : Oyunculukta Tamamen Duygular ve Düşünceler Konu Alınıyor

Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Sevgilisi kim? Hangi diziden teklif aldı? Siyah saçlı ve esmer oluşuyla dikkat çeken Mustafa Tunahan Bodur nereli? Mustafa Tunahan Bodur nerede yaşıyor? Mustafa Tunahan Bodur sevgilisi var mı? Mustafa Tunahan Bodur ile keyifli bir röportaj yaptık. Yakışıklı...

Epic Games GTA 5 Hesabı Alma

Son zamanların vazgeçilmezlerinden biri olan GTA 5 oyunu artık çoluk çocuk demeden herkesin diline dolanmış durumda. Özellikle oyun dünyasının inanılmaz geniş bir şekilde yaşandığı bu dönemde herkesin bir GTA 5 ile macerası olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Dünyasının En Uygunu Özellikle pandemi sürecinde...