Perşembe, Eylül 29, 2022

Güzel bir gün olsun!

Nasa Çalışması: Ay’a Düşen...

Apollo 11’in aya inişinin 50. yıl dönümünde, NASA astronotlarının yürüyüş görüntüleri ve videoları...

Uygulama Geliştirmeyi Kolaylaştıran Google...

Google, hem Android hem de iOS uygulamalarının kolayca geliştirilebileceği Flutter platformunu tanıttı. Açık...

Riese Projesi: Polonya’daki Gizli...

Wroclaw'ın 80 kilometre güneyinde, Polonya'nın en eski sıradağlarından Owl Dağları'nın altında Naziler tarafından...

10 Yıl Boyunca Aynı...

Ukraynalı fotoğrafçı Yevhen Kotenko, evinin mutfağından görünen bankı, 10 yıl boyunca fotoğrafladı. Birbirinden ilginç...
Ana SayfaPop-KültürUma Thurman: Kill...

Uma Thurman: Kill Bill Beni Öldürüyordu

Google News

Amerikalı aktris, Kill Bill filminin çekimleri sırasında yaşadığı kaza nedeniyle yönetmen Quentin Tarantino’ya dava açacağını açıkladı.

Uma Thruman, 2002 yılında Kill Bill filminin çekimleri esnasında yaşadığı trafik kazasının videosunu paylaşarak eski sevgilisi yönetmen Quentin Tarantino’ya dava açacağını söyledi.

Uma Thurman: Kill Bill beni öldürüyordu

Ağaca Çarptıktan Sonra Sarsıntı Geçiriyor

Videoda otomobil ile ağaca çarpan Thurman’ın şidetli sarsıntı yaşadığı görülüyor. Ünlü oyuncu, kendisini taciz ettiğini açıkladığı yapımcı Harvey Weinstein’ı da kazayı örtbas etmekle suçluyor.

https://www.instagram.com/p/Be0x6OCFRwQ/?hl=tr&taken-by=ithurman

Tarantino’dan Açıklama

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino ise, Thurman’ın çekimler sırasında dublörsüz otomobil kullanmaya zorlandığı için kaza yapıp boynunda ve dizlerinde kalıcı sakatlık oluştuğundan yakınmasıyla ilgili, Aktrisin New York Times’a vererek kamuoyuyla paylaştığı kaza görüntüsünü temin eden yönetmen şunları söyledi:

”Onca yıldan sonra o kazada ne olduğunun netleşmesini istiyordu. Bana çekimi bulup bulamayacağımı sordu. 15 yıl sonra bulmam gerekti. Depolara gittik, kutulara tek tek baktık.”

“Kariyerimdeki En Büyük Pişmanlık”

Tarantino, aracın ve yolun güvenli olacağı garantisi vererek Thurman’ı istemediği halde dublörsüz oynamaya ikna ettiği için üzgün olduğunu söyleyerek, ”Kariyerimdeki en büyük pişmanlık” dedi.

Okumaya devam edin

Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Oldu

Dünyanın En Genç Uzmanı KEZZAP KS oldu! Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, aynı zamanda Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın programlarından olan Google ürün uzmanları programı'nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik...

Oyuncu Mustafa Tunahan Bodur (Tunbdr) : Oyunculukta Tamamen Duygular ve Düşünceler Konu Alınıyor

Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Sevgilisi kim? Hangi diziden teklif aldı? Siyah saçlı ve esmer oluşuyla dikkat çeken Mustafa Tunahan Bodur nereli? Mustafa Tunahan Bodur nerede yaşıyor? Mustafa Tunahan Bodur sevgilisi var mı? Mustafa Tunahan Bodur ile keyifli bir röportaj yaptık. Yakışıklı...

Epic Games GTA 5 Hesabı Alma

Son zamanların vazgeçilmezlerinden biri olan GTA 5 oyunu artık çoluk çocuk demeden herkesin diline dolanmış durumda. Özellikle oyun dünyasının inanılmaz geniş bir şekilde yaşandığı bu dönemde herkesin bir GTA 5 ile macerası olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Dünyasının En Uygunu Özellikle pandemi sürecinde...