Perşembe, Eylül 29, 2022

Güzel bir gün olsun!

Sebastião ve Lélia Salgado:...

Sebastião ve Lélia Salgado yok olmaya yüz tutmuş bir ormanı 20 yılda 2...

Ricky Adam ve Her...

Ricky Adam'ın gözünden çoğunluğa uymayı reddeden bir neslin yaşamı. "Her şeyi yok etmek tek seçenek gibi gözüküyor."

Sokak Fotoğrafçısından İnanılmaz Şanslı...

Norveçli Pau Buscato sokak fotoğrafçılığı yapıyor. Sokak fotoğrafçılığı denince hâlâ İstiklal'deki kestaneci amca...

Vintage Parçalar Almak İçin...

Vintage parçalar ikinci el  ve zarar görmüş anlamına gelmez, yaşanmışlıklardan ötürü üzerinde izler...
Ana SayfaSanatSahte Banksy Moskova'da...

Sahte Banksy Moskova’da Sergi Açtı

Google News

Kimliği bilinmeyen İngiliz sokak sanatçısı Banksy adına Rusya’nın başkenti Moskova‘da bir sergi açıldı. Halen devam eden serginin sahte olduğu anlaşıldı.

Banksy dünyanın en esrarengiz sanatçılarından biri ve kendisiyle ilgili İngiliz olması dışında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. Hakkında birçok iddia olan sanatçı adını duvalara yaptığı aktivist grafitilerle duyurmuştu.

Banksy‘nin adına Moskova’da 2 haziranda bir sergi açıldı. Bir hayranı resmi Instagram hesabına mesaj atarak Moskova‘daki bu sergiyi sordu. Sanatçı cevabında sergiyi ilk kez duyduğunu söyledi. Sonraki mesajında Banksy’ye serginin VIP turu için 20 dolar, giriş içinse 10 dolar ücret alındığını yazdı.

Sahte Banksy Moskova'da Sergi Açtı 1
Fotoğraf: twistedsifter

Banksy “Bunun benimle hiçbir ilgisi olmadığını biliyorsun değil mi? Ben asla insanlardan sanatımı görmeleri karşılığında para talep etmem, eserim bir dönme dolapta sergilenmediği sürece” diye yanıtladı.

Banksy
Fotoğraf: twistedsifter

Sanatçı daha sonra bu konuşmaları Instagram sayfasında paylaştı. Sahte Banksy‘nin sergisinin kim tarafından açıldığı bilinmiyor.

Okumaya devam edin

Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Oldu

Dünyanın En Genç Uzmanı KEZZAP KS oldu! Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, aynı zamanda Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın programlarından olan Google ürün uzmanları programı'nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik...

Oyuncu Mustafa Tunahan Bodur (Tunbdr) : Oyunculukta Tamamen Duygular ve Düşünceler Konu Alınıyor

Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Sevgilisi kim? Hangi diziden teklif aldı? Siyah saçlı ve esmer oluşuyla dikkat çeken Mustafa Tunahan Bodur nereli? Mustafa Tunahan Bodur nerede yaşıyor? Mustafa Tunahan Bodur sevgilisi var mı? Mustafa Tunahan Bodur ile keyifli bir röportaj yaptık. Yakışıklı...

Epic Games GTA 5 Hesabı Alma

Son zamanların vazgeçilmezlerinden biri olan GTA 5 oyunu artık çoluk çocuk demeden herkesin diline dolanmış durumda. Özellikle oyun dünyasının inanılmaz geniş bir şekilde yaşandığı bu dönemde herkesin bir GTA 5 ile macerası olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Dünyasının En Uygunu Özellikle pandemi sürecinde...