1. Pop-Kültür

Ray Fisher, True Detective 3. Sezon Kadrosunda

DC Genişletilmiş Evreni’nde Cyborg olarak karşımıza çıkan Ray Fisher’ın Rhys Wakefield, Michael Greyeyes ve Jon Tenney ile birlikte True Detective’in 3. sezonunda yer alacağı açıklandı.

İlk iki sezonuna bayıldığımız True Detective‘in 3. sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Daha önce çekimlerinin Şubat ayında başlayacağı duyurulan dizinin çekimleri başlandı mı bilinmez ancak oyuncu kadrosuyla ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Deadline’ın haberine göre DC Genişletilmiş Evreni’nde Cyborg karakterini canlandıran Ray Fisher, True Detective’in 3. sezon oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizinin yeni sezonunda başrolde yer alacak Mahershala Ali‘nin canlandıracağı Wayne Hays’ın oğlu Freddy Burns’e hayat verecek Fisher’la birlikte Rhys Wakefield, Michael Greyeyes ve Jon Tenney, yeni sezonda karşımıza çıkacağı açıklanan isimler arasında yer alıyor.

Ray Fisher
Justice League’de Cyborg karakterini canlandıran Ray Fisher, True Detective 3. Sezon Kadrosunda

True Detective’in 3. Sezonu 2019 Yılında Yayınlanacak

Oyuncu kadrosunda Mahershala Ali‘nin yanı sıra Carmen Ejogo,
Stephen Dorff, Scoot McNairy ve Mamie Gummer gibi isimlerin yer aldığı True Detective’in 3. sezonunun senaryosu Nic Pizzolatto‘ya ait. David Milch’le yazdığı 4. bölüm haricinde 6 bölümlük tüm sezonun senaryosunu yazan Pizzolatto, ayrıca Jeremy Saulnier‘le birlikte dizinin yönetmenliğini de üstlenmeye hazırlanıyor. Bu senaristin kariyerinde bir ilk olacak.

true-detective-759.jpg
Geçtiğimiz günlerde Oscar ödüllü Mahershala Ali’nin de yeni sezonda yer alacağı açıklanmıştı

True Detective’in yeni sezonunun sinopsisi ise şöyleydi:

Orta Amerika’da Arkansas, Missouri ve Oklahoma eyaletlerinin arasında kalan, Güney Missouri’nin büyük bir bölümünü kaplayan ve kuzeydoğuda St.Louis’nin güneybatı banliyölerine, batıda Oklahoma’ya kadar uzanan Ozarks  bölgesinin merkezindeki ürkütücü bir suçu ve bu suçun on yıllar boyunca üç ayrı zaman diliminde derinleşen  gizemini konu alacak. Mahershala Ali ise Kuzeybatı Arkansas’dan polis detektifi Wayne Hays rolünde olacak.

True Detective 3. sezonun 2019’da yayınlanması bekleniyor.