Cumartesi, Ekim 1, 2022

Güzel bir gün olsun!

Pentagram 30 Yılın Hikayeleri

Türk Rock müziğinin efsane gruplarından Pentagram, 2017 yılında 30. yıllarını akustik bir albümle...

Dünya Kanser Gününe Özel:...

Kanser, çağımızın en tehlikeli hastalıklarından biri. Bugüne kadar milyonlarca insanın hayatını kaybetmesine neden...

Hasan Kartal: Bir Öğretmen...

Hasan Kartal Diyarbakır'ın Sur ilçesinde görev yapan bir öğretmen. Onu diğer öğretmenlerden ayıran...

Emirhan Bozbora’dan Kıtalar Arası...

Genç prodüktör Emirhan Bozbora'nın besteledigi Ankara isimli parcaya Amerikalı rapçi Gungho Camacho vokal...
Ana SayfaPop-KültürPaul Walker Hızlı...

Paul Walker Hızlı ve Öfkeli Serisine Geri Mi Dönüyor?

Google News

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Hızlı ve Öfkeli serisinin başrol oyuncularından Paul Walker 2013 yılında hayatını kaybetmişti. Kardeşleri Walker’ın film serisinde canlandırdığı Brian O’Conner karakterine yeniden hayat vermek istediklerini açıkladı.

Caleb ve Cody Walker, Associated Press‘e konuştu. Trafik kazasında hayatını kaybeden abileri Paul Walker‘ın seride canlandırdığı O’Conner karakterine tekrar hayat vermek istediklerini belirttiler. Serinin ilerideki filmlerinde abilerinin yerine geçmenin hayalleri olduğunu ve kısa bir an da olsa onu canlandırmaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9.’uncu filmi 2020 yılında vizyona girecek. Walker kardeşlerin isteği, serinin bu filminde olabilir mi henüz belli değil. İlerleyen zamanlarda açıklama yapılacağı düşünülüyor.

Paul Walker

Öte yandan 40 yaşında hayatını kaybeden Paul Walker‘ın hayatı belgesel haline getiriliyor. “I am Paul Walker” ismini taşıyacak film için Paramount proje hazırlıklarına başladı. Belgeselde Walker‘ın rol arkadaşları ve onu en iyi tanıyan arkadaşlarının röportajları bulunacak. Ayrıca Walker‘ın film kariyerinin yanısıra okyanus ve deniz tutkusuna ve Haiti depreminden sonra düzenlediği yardım çalışmalarına da yer verilecek.

Walker ve arkadaşı Roger Rodas 2013 yılında trafik kazası sonrası alev alev yanan otomobilden çıkmayı başaramamıştı. Yetkililer feci bir şekilde yanarak can veren Walker’ın vücudunun tanınamaz halde olduğunu açıklamıştı.

Okumaya devam edin

Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Oldu

Dünyanın En Genç Uzmanı KEZZAP KS oldu! Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, aynı zamanda Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın programlarından olan Google ürün uzmanları programı'nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik...

Oyuncu Mustafa Tunahan Bodur (Tunbdr) : Oyunculukta Tamamen Duygular ve Düşünceler Konu Alınıyor

Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Sevgilisi kim? Hangi diziden teklif aldı? Siyah saçlı ve esmer oluşuyla dikkat çeken Mustafa Tunahan Bodur nereli? Mustafa Tunahan Bodur nerede yaşıyor? Mustafa Tunahan Bodur sevgilisi var mı? Mustafa Tunahan Bodur ile keyifli bir röportaj yaptık. Yakışıklı...

Epic Games GTA 5 Hesabı Alma

Son zamanların vazgeçilmezlerinden biri olan GTA 5 oyunu artık çoluk çocuk demeden herkesin diline dolanmış durumda. Özellikle oyun dünyasının inanılmaz geniş bir şekilde yaşandığı bu dönemde herkesin bir GTA 5 ile macerası olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Dünyasının En Uygunu Özellikle pandemi sürecinde...