1. Pop-Kültür

Paul Walker Hızlı ve Öfkeli Serisine Geri Mi Dönüyor?

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Hızlı ve Öfkeli serisinin başrol oyuncularından Paul Walker 2013 yılında hayatını kaybetmişti. Kardeşleri Walker’ın film serisinde canlandırdığı Brian O’Conner karakterine yeniden hayat vermek istediklerini açıkladı.

Caleb ve Cody Walker, Associated Press‘e konuştu. Trafik kazasında hayatını kaybeden abileri Paul Walker‘ın seride canlandırdığı O’Conner karakterine tekrar hayat vermek istediklerini belirttiler. Serinin ilerideki filmlerinde abilerinin yerine geçmenin hayalleri olduğunu ve kısa bir an da olsa onu canlandırmaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9.’uncu filmi 2020 yılında vizyona girecek. Walker kardeşlerin isteği, serinin bu filminde olabilir mi henüz belli değil. İlerleyen zamanlarda açıklama yapılacağı düşünülüyor.

Paul Walker

Öte yandan 40 yaşında hayatını kaybeden Paul Walker‘ın hayatı belgesel haline getiriliyor. “I am Paul Walker” ismini taşıyacak film için Paramount proje hazırlıklarına başladı. Belgeselde Walker‘ın rol arkadaşları ve onu en iyi tanıyan arkadaşlarının röportajları bulunacak. Ayrıca Walker‘ın film kariyerinin yanısıra okyanus ve deniz tutkusuna ve Haiti depreminden sonra düzenlediği yardım çalışmalarına da yer verilecek.

Walker ve arkadaşı Roger Rodas 2013 yılında trafik kazası sonrası alev alev yanan otomobilden çıkmayı başaramamıştı. Yetkililer feci bir şekilde yanarak can veren Walker’ın vücudunun tanınamaz halde olduğunu açıklamıştı.