Netflix Ağustos 2018 Programı: İzlenebilecek Diziler ve Filmler

Yaz tatilinin ortasındayız. Tatile çıkamayanlar için evde güzel vakit geçirebilmek önemli. Haliyle diziler ve filmler evde geçirdiğimiz vakitlerde yardımımıza koşuyor.

Peki Ağustos ayında ne izleyebiliriz? Netflix‘in ağustos ayı programı belli oldu. Biz de ağustos ayının merakla beklenen yapımlarını sizler için derledik.

Ghoul

Yayın Tarihi: 10 Ağustos

Çaylak bir askeri sorgucu, gizli bir gözaltı merkezine gelir ve burada tutulan teröristlerin bir kısmının bu dünyadan olmadığını keşfeder.

La Casa De Las Flores

Yayın tarihi: 10 Ağustos

Bu kara mizah komedi dizisinde bir aile işletmesi olan çiçekçinin görünen mükemmel yüzü, işlevsiz sırları olan büyük karanlık yüzünü gizliyor.

Disenchantment

Yayın tarihi: 17 Ağustos

The Simpsons’ın yaratıcısı Matt Groening’in bu animasyon dizisi, çok içen bir prenses, onun girişken elf yoldaşı ve kendi kişisel şeytanıyla başına gelen talihsizlikleri anlatıyor.

The Innocents

Yayın Tarihi: 24 Ağustos

Ergen çift birlikte yaşamak için evlerinden kaçınca, sahip oldukları olağanüstü armağan, onları sonsuza dek bölmek için güçlü kuvvetler ortaya çıkarır.

Ozark (2. Sezon)

Yayın Tarihi: 31 Ağustos

Kartel, Snell’ler ve Langmor’ların hepsi Byrde’leri Ozarks’ta yarattıkları yeni yaşamı yok etmekle tehdit ettikleri için her taraftan tehlikeyle karşı karşıya.

Like Father

Yayın Tarihi: 3 Ağustos

Son anda evlenmekten vazgeçen işkolik bir yönetici, balayı seyahatinde uzun zamandır görmediği babasıyla karşılaşır. Kristen Bell ve Kelsey Grammer oynuyor.

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society

Yayın Tarihi: 10 Ağustos

Bir yazar, İkinci Dünya Savaşı Alman işgali sırasında oluşturdukları kitap kulübü hakkında bir kitap yazmaya karar verdiğinde Guernsey’in eksantrik sakinleri ile bağ kuruyor.

Las leyes de la termodinámica

Yayın Tarihi: 31 Ağustos

Kız arkadaşı tarafından reddedilen bir adam, bu romantik komedi tarzındaki belgeselde aşktaki şanssızlığını termodinamik yasalarına benzetiyor.

You may also like