Kevin Spacey: Artık Eşcinsel Bir Erkeğim

Kevin Spacey: Artık Eşcinsel Bir Erkeğim

#metoo sonrası gelen açıklama.

House Of Cards dizisinde Frank Underwood karakterini canlandıran ve iki kere Oscar ödülü kazanmış Amerikalı tiyatro ve sinema oyuncusu Kevin Spacey, geçtiğimiz günlerde Anthony Rapp tarafından cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı.

Bunun üzerne Kevin Spacey, twitter hesabından açıklamada bulundu. Çok üzgün olduğunu belirten Amerikalı oyuncu, açıklamasında “Anthony Rapp’in oyunculuğuna büyük bir saygı ve hayranlık duyuyorum. Kendisinin hikayesini dinlediğimde dehşete düştüm. Dürüst olmam gerekirse 30 seneyi geçkin bir süre önce yaşanan bu olayı hatırlamıyorum. Ancak olaylar dediği gibi geliştiyse kendisine çok sarhoş olduğum bir andaki bu davranışlarımdan ötürü en samimi özürlerimi borçluyum. Bunca yıl sebep olduğum duygular için de özür diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çarpıcı açıklama da son kısmındaydı; Spacey eşcinsel olduğunu açıkladı:

“Bu hikaye, beni hayatımla ilgili başka konuları anlatmak için cesaretlendirdi. Özel hayatımla ilgili korumacı olduğum için hakkımda pek çok hikaye dolaştığını biliyorum. En yakınımdakiler bilir ki, hayatımda hem erkeklerle hem kadınlarla ilişkilerim oldu. Erkeklerle romantik ilişkiler yaşadım, onlara aşık oldum ve şimdi de hayatımı eşcinsel bir erkek olarak sürdürmeyi seçiyorum. Bu gerçekle açık ve dürüst bir şekilde yüzleşmeliyim, bu da davranışlarımı gözden geçirmek ile başlıyor”

Anthony Rapp, geçtiğimiz günlerde 14 yaşındayken Spacey‘nin evine gittiğini ve Amerikalı aktörün kendisini yatağa attıp üstüne çıktığnı iddia etmişti. İddiasına göre Anthony, olay yerinden hemen kaçtığını ve bunu kimseye anlatmadığını söylemişti.
Total
0
Shares
Önceki
Bir Ulusun Yeniden Doğuşu: Cumhuriyetin İlanı
Cumhuriyet Nasıl İlan Edildi

Bir Ulusun Yeniden Doğuşu: Cumhuriyetin İlanı

Efendiler, yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz

Sonraki
Yapay Zeka Müzik Klibinde
Yapay Zeka Müzik Klibinde

Yapay Zeka Müzik Klibinde

Müzik de yapay zekadan payını alıyor

Bunları da Beğenebilirsin