Başka Ülkede Yaşayamam Dedirten Geçmişten İlginç Gazete Manşetleri 1

Başka Ülkede Yaşayamam Dedirten Geçmişten İlginç Gazete Manşetleri

Ciddi haberlerden ziyade hayatın içindeki absürtlükleri sayfalarına taşıyan gazeteler… İlginç gazete manşetleri, birçok yerde karşımıza çıkabiliyor. Bazen aktardıkları değil de attıkları başlıklar ile kendisi absürdleşen gazeteler… Hayat tuhaf, Türk gazeteciliği uçuyor.

İşte o ilginç gazete manşetleri sizler için hazırlandı:

Yalova yolunda “hizmete” giriyor

İlginç Gazete Manşetleri

Bursa Belediyesi’nin Yeni Yalova Yolu üzerindeki 80 dönüm arazi üzerinde inşa ettirdiği modern genelevler, 850 milyon liraya mal oluyor. 3’er katlı 58 evden oluşan ve 4 ay sonra hizmete gireceği belirtilen lüks genelevlerin açılışını kimin yapacağı merakla bekleniyor. (Hürriyet)

TIR şoförlerini soyan dişi çete yakalandı

İlginç Gazete Manşetleri

Göğüslerini açarak durdurdukları kamyonların şoförlerini öper gibi yaparak ceplerindeki bütün paraları alan kadınlar Tarsus’ta ele geçirildi (Tan Gazetesi)

Sultanahmet’teki bitli turistler

Başka Ülkede Yaşayamam Dedirten Geçmişten İlginç Gazete Manşetleri 2

Bitli turistlerin bulunduğu Sultanahmet semtindeki otellerde yaptığı aramada Amerikalı öğretmen Malcolm Mc. Mullock’un üzerinde esrar bulunmuştur. (Hürriyet)

Kız ağır gelince kaçıramadı!

Başka Ülkede Yaşayamam Dedirten Geçmişten İlginç Gazete Manşetleri 3

5 çocuk babası Selahattin 110 kiloluk kız aşık oldu. 65 kilo olan Selahattin Aydın kızı otomobile sokamayınca kaçırma teşebbüsü yarıda kaldı. Ortaköylü genç kız, “Onun beni kaçırabilmesi için daha beş fırın ekmek yemesi lazım. (Günaydın)

Erkeklerle gezebilmek için babasını hapse attırdı!

İlginç Gazete Manşetleri

20 yaşındaki Meral, mahkemede ağlayarak “Babam beni erkeklere satıyor. Ne olur onu hapse atın” diyerek annesini şahit gösterdi. (Günaydın)

Fotoğraf çektirirken neden “Patates” diyorlar?

İlginç Gazete Manşetleri

Daha güzel çıkmak için fotoğraf çekilirken “Patates” ve “333” demeleri, yıldızların bulduğu yeni yöntem oldu. “Patates” ve “333” derken kadınların ağız yapıları çok güzel görünüyor. (Tan Gazetesi)

“Öhhö.. Öhhöö!.. Miki var mı?”

İlginç Gazete Manşetleri

İstanbul Turizm ve Kültür Müdürü Rahmi Çubukçu baskın için gitiği video dükkanlarına bir müşteri gibi girerek “Öhhö.. Öhhö.. Beyefendi.. Acaba sizde miki kaseti bulunur mu?” diyerek denetime başlıyor… (Tan Gazetesi)

Havva bu kez Adem’i baştan çıkartamadı!

İlginç Gazete Manşetleri

Adem Gökçe adındaki basiretli genç, “Havva kaçmak istiyordu kaçtık.. Ama dişimi sıkıp işi daha ileriye götürmedim” dedi. “Düğüne kadar bekleyemem” diyen genç kız nişanlısını kaçırdı, ama istediği olmadı (Tan Gazetesi)

Fatih’in atı sapına kadar erkek çıktı

İlginç Gazete Manşetleri

Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde 3 yıl önce çifte cinsiyetli diye atılan Fatih heykeli bulundu. At heykelinin erkek olduğu anlaşıldı (Hürriyet)

Hakime, karısının külotunu gösterdi

Başka Ülkede Yaşayamam Dedirten Geçmişten İlginç Gazete Manşetleri 4

Üç çocuk babası Sait Tabakçıoğlu hakkında boşanma davası açtığı karısının külotunu yargıca gösterip, “Bakın, delik külüotla dolaşoyor” diye şikayette bulundu. (Hürriyet)
Total
0
Shares
Önceki
Hakan Günday Romanlarından Derin Anlamlı 10 Alıntı
Hakan Günday

Hakan Günday Romanlarından Derin Anlamlı 10 Alıntı

Bu içerik ilk olarak 25 Ocak 2020 tarihinde yayınlandı

Sonraki
Film Önerileri: Tatilde İzlenecek Filmler
Tatilde İzlenecek Filmler

Film Önerileri: Tatilde İzlenecek Filmler

Bu içerik ilk olarak 26 Ocak 2020 tarihinde yayınlandı

Bunları da Beğenebilirsin