Emirhan Bozbora’dan Kıtalar Arası Muzik

Genç prodüktör Emirhan Bozbora‘nın besteledigi Ankara isimli parcaya Amerikalı rapçi Gungho Camacho vokal kaydı aldı. Ortaya kıtalar arası bir iş çıktı.

Emirhan Bozbora'dan Kıtalar Arası Muzik

Bestesi Bozbora‘ya sözleri Gungho Camacho‘ya ait olan All Around The World isimli parça Spotify‘da 100.000 dinlenme oranını geride bıraktı. T-rap ve Türk geleneksel müziğinin birleşimi olan Ankara, Gungho Camacho‘nun vokali ile birleşince kıtalar arası kültür şöleni başladı.

Amuse müzik şirketiyle çalışan Emirhan Bozbora, yeni çıkacak korku ve psikolojik gerilim temalı projelerde Konuşmadan Anlat’a teklifler geldiğini ve sürecin devam ettiğini kaydetti. Aynı zamanda Selçuk Üniversitesi’nde Reklamcılık bölümü öğrencisi ve Bozbora Medya isimli dijital medya ajansının kurucu olan Emirhan ilerleyen zamanlarda eserlerini dünya çapındaki yapımlarda görmek istediğini belirtti.

Emirhan Bozbora'dan Kıtalar Arası Muzik

2018 Yılında bestelediği, bu ay içerisinde tüm müzik marketlerde yerini alan Konuşmadan Anlat isimli parçasının arkasında emek ve alın teri olduğunu belirten Emirhan Bozbora:

Farklı duygular içerisinde yazdığım bu eser üzerinde her çalışmamda karmaşık duygular yaşatıyor,her dinleyişte dünyayı seyre çıkmış hissiyatı veriyordu.Yükselip alçalan,bir yanında hüzün,bir yanında neşe olan,bazen akarsu misali akan bazen durağan bu eser uzun uğraşlar sonucu ortaya çıktı.Bir şeyler anlatmak istiyordum,bunu sözlerle değil müziğimle yapmaya karar verdim.Eserime bu yüzden ‘’Konuşmadan Anlat’’ dedim.Bir söz vardır,sözler ne derse desin lisan-ı hal tercüme gerektirmez.Benim hali lisanım müziğim.Çalışmaya ilk başladığım günden itibaren sanatım,duygularımı anlatmama aracılık ediyor.Bu yüzden bu yolda ilerlemek istiyorum

Emirhan Bozbora

Emirhan Bozbora Kimdir?

Emirhan Bozbora'dan Kıtalar Arası Muzik

Genç girişimci, yeni nesil müzik prodüktörü. 2000 yılında İzmir‘in Konak ilçesinde doğdu. Lise öğrenimini Konya Ereğli Anadolu Lisesi‘nde tamamladı.

Emirhan Bozbora'dan Kıtalar Arası Muzik
Emirhan Bozbora'dan Kıtalar Arası Muzik
Emirhan Bozbora'dan Kıtalar Arası Muzik

Şu an Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümünde öğrenimini sürdüren Emirhan Bozbora, 2018 yılından itibaren müzik piyasasında önemli işlere imza atmaya devam ediyor.

Doğum Yeri: İzmir Konak
Boy: 178
Besteleri: Konuşmadan Anlat, Lord Saffat, Ankara, Spick And Span
Okul: Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü
Meslek: Reklamcı – Prodüktör

You may also like