Perşembe, Eylül 29, 2022

Güzel bir gün olsun!

Damien Chazelle’in Yeni Filmi...

Damien Chazelle'in yeni filmi, Ryan Gosling'i Neil Armstrong rolünde izleyeceğimiz First Man'den fragman...

Mahallenin Kedilerine Sahip Çıkan...

Kırşehir'in Dinekbağı Mahallesindeki Suludere Camisi imamı Alparslan Ercan, her gün sokak kedilerini esnaftan...

Atatürk’ün Renkli Çekilen İlk...

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün renkli çekilen ilk fotoğrafları yayınlandı. Albert Kahn arşivlerinden çıkan...

Uzayda Bir Gün Nasıl...

Yer çekimsiz ortamda birçok şey yapmak gerçekten zor. İnsanlar yıllarca 'Nasıl oluyor?' sorusunu...
Ana SayfaPop-KültürAvengers: Endgame 3...

Avengers: Endgame 3 Saat Olacak

Google News

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği Avengers: Endgame filmi hakkında yeni bilgiler ve görüntüler gelmeye devam ediyor. Son olarak filmin 3 saat olacağı yönünde bir bilgi paylaşıldı.

26 Nisan‘da vizyona girecek olan filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, geçtiğimiz günlerde bir röportaj verdi. Avengers: Endgame yönetmenlerinden Joe Russo konuyla alakalı olarak şunları söyledi:

“Stüdyoyla en iyi hikayeyi çekeceğimiz konusunda uzlaşmıştık. Şu anda test gösterimlerinden gelen sonuçlar doğrultusunda da filmin oldukça iyi tepki aldığını görüyoruz. Tabii ki filmi daha bitirmedik ancak bulunduğumuz konumdan memnunuz. Ve belirtmemiz gerekiyor ki bu film kendinden önce gelen 22 filmin sonlandığı yer olacak. Bu açıdan anlatmamız gerek çok fazla hikaye var. Bu hikayeyi başarıyla anlatmanın en önemli ögesi de istediğimiz duyguyu verebilmek olacak. Bu kadar karışık bir hikayeyi güçlü duygusal anlarla anlatmak istiyorsanız da belirli bir süreye ihtiyaç duyuyorsunuz doğal olarak. Bu durumda da 3 saat gibi bir süreye ihtiyacımız var sanırım.”

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame

Film sürelerinin sinema salonları tarafından kısaltıldığı bir gerçek ancak Avengers: Endgame filmi için işler farklı olabilir.

Ayrıca Avengers: Infinity War filminin de 2 saat 40 dakika gibi nispeten uzun bir süresinin olması yeni filmde süre kısıtlanması yaşanmayacağının bir göstergesi olabilir.

Okumaya devam edin

Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Oldu

Dünyanın En Genç Uzmanı KEZZAP KS oldu! Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, aynı zamanda Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın programlarından olan Google ürün uzmanları programı'nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik...

Oyuncu Mustafa Tunahan Bodur (Tunbdr) : Oyunculukta Tamamen Duygular ve Düşünceler Konu Alınıyor

Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Sevgilisi kim? Hangi diziden teklif aldı? Siyah saçlı ve esmer oluşuyla dikkat çeken Mustafa Tunahan Bodur nereli? Mustafa Tunahan Bodur nerede yaşıyor? Mustafa Tunahan Bodur sevgilisi var mı? Mustafa Tunahan Bodur ile keyifli bir röportaj yaptık. Yakışıklı...

Epic Games GTA 5 Hesabı Alma

Son zamanların vazgeçilmezlerinden biri olan GTA 5 oyunu artık çoluk çocuk demeden herkesin diline dolanmış durumda. Özellikle oyun dünyasının inanılmaz geniş bir şekilde yaşandığı bu dönemde herkesin bir GTA 5 ile macerası olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Dünyasının En Uygunu Özellikle pandemi sürecinde...