Aksi Panda, artık daha çok insana erişmek için dünyanın en kaliteli, seçkin içeriklerini okuyucuya sunan Google News ve Türkiye’nin en büyük mobil haber uygulaması Bundle Haber uygulamasında!

Yaklaşık 3 yıl önce çıktığımız bu yolda artık daha kalabalığız. Siz ziyaretçilerimiz için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Google News Nedir?

Google News yani türkçe adıyla Google Haberler, Google’ın kullanıcılara onaylanmış ve kalite yönergelerine uygun içerikleri ulaştırmak için oluşturduğu bir içerik servisidir. Bilgisayar kullanıcıları için ilk defa 2002 yılında kullanıma sunulan hizmet, mobil kullanımın artmasıyla 2006 yılında mobil uyumlu hale getirilmiştir.

On binleri aşkın internet sitesinin yer aldığı Google News sayesinde içerikler doğrulanmış internet siteleri tarafından, internet kullanıcılarına en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır.

Google Haberler’de Aksi Panda’yı Nasıl Bulabilirim?

Mobil kullanıcılar için uygulama hem android hem de iOS için mevcut. Android Playstore‘dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Appstore‘dan indirmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra, arama kısmına Aksi Panda yazdıktan sonra çıkan takip et butonuna tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Web kullanıcıları için takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Google News

Bundle Haber Nedir?

Bundle Haber, fark yaratan tasarımıyla Türkiye ve Dünya’daki çoğu haber kaynağını tek bir platformda birleştirmeyi amaçlayan yerli bir uygulama. Aylık yaklaşık 20 milyon haber erişimi sağlayan uygulamada, 8000’den fazla kaynak var.

Uygulama 17 farklı ülkede hizmet veriyor. AppStore’da 4 kez en iyi Türk uygulaması olarak gösterilen uygulama şimdiye kadar da birçok kez ödül aldı.

Yeni tasarım

Bundle Haber, artık daha kullanıcı dostu ve yepyeni bir arayüz sunuyor.

Uygulamada hem istediğiniz kaynakları seçip kişisel bir anasayfa oluşturabiliyorsunuz, hem de Dünya’da ve Türkiye’de olan son dakika haberleri gibi seçtiğiniz kategorideki haberlerin bildirimlerini alıyorsunuz.

Uygulama ayrıca kullanıcılarına birçok kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Uygulama

Uygulama hem android hem de iOS için mevcut. iOS’ta hem iPhone’lar hem iPad’ler hem de iWatch’lar destekleniyor.

Playstore‘dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Appstore‘dan indirmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bundle Haber’de Aksi Panda’yı Nasıl Bulabilirim?

Aksi Panda

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra, arama kısmına Aksi Panda yazdıktan sonra çıkan takip et butonuna tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.