Cumartesi, Ekim 1, 2022

Güzel bir gün olsun!

Amerika’nın Kara Turizmi: Cezaevi...

Amerika’nın eski hapishaneleri etkileyici cezaevi müzeleri haline getirilmesi turistlerin ilgisini çekiyor. Alcatraz'dan Cell...

Nasa Çalışması: Ay’a Düşen...

Apollo 11’in aya inişinin 50. yıl dönümünde, NASA astronotlarının yürüyüş görüntüleri ve videoları...

Türk Kovboylar At Sürüyor

Bir zamanlar Anadolu’da köy işlerinde kullanılan yılkı atları şimdilerde fotoğrafçıların ilgi odağı oldu....

Sahte Banksy Moskova’da Sergi...

Kimliği bilinmeyen İngiliz sokak sanatçısı Banksy adına Rusya'nın başkenti Moskova'da bir sergi açıldı....
Ana SayfaHer ŞeyAksi Panda Büyümeye...

Aksi Panda Büyümeye Devam Ediyor

Google News

Aksi Panda, artık daha çok insana erişmek için dünyanın en kaliteli, seçkin içeriklerini okuyucuya sunan Google News ve Türkiye’nin en büyük mobil haber uygulaması Bundle Haber uygulamasında!

Yaklaşık 3 yıl önce çıktığımız bu yolda artık daha kalabalığız. Siz ziyaretçilerimiz için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Google News Nedir?

Google News yani türkçe adıyla Google Haberler, Google’ın kullanıcılara onaylanmış ve kalite yönergelerine uygun içerikleri ulaştırmak için oluşturduğu bir içerik servisidir. Bilgisayar kullanıcıları için ilk defa 2002 yılında kullanıma sunulan hizmet, mobil kullanımın artmasıyla 2006 yılında mobil uyumlu hale getirilmiştir.

On binleri aşkın internet sitesinin yer aldığı Google News sayesinde içerikler doğrulanmış internet siteleri tarafından, internet kullanıcılarına en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır.

Google Haberler’de Aksi Panda’yı Nasıl Bulabilirim?

Mobil kullanıcılar için uygulama hem android hem de iOS için mevcut. Android Playstore‘dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Appstore‘dan indirmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra, arama kısmına Aksi Panda yazdıktan sonra çıkan takip et butonuna tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Web kullanıcıları için takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Google News

Bundle Haber Nedir?

Bundle Haber, fark yaratan tasarımıyla Türkiye ve Dünya’daki çoğu haber kaynağını tek bir platformda birleştirmeyi amaçlayan yerli bir uygulama. Aylık yaklaşık 20 milyon haber erişimi sağlayan uygulamada, 8000’den fazla kaynak var.

Uygulama 17 farklı ülkede hizmet veriyor. AppStore’da 4 kez en iyi Türk uygulaması olarak gösterilen uygulama şimdiye kadar da birçok kez ödül aldı.

Yeni tasarım

Bundle Haber, artık daha kullanıcı dostu ve yepyeni bir arayüz sunuyor.

Uygulamada hem istediğiniz kaynakları seçip kişisel bir anasayfa oluşturabiliyorsunuz, hem de Dünya’da ve Türkiye’de olan son dakika haberleri gibi seçtiğiniz kategorideki haberlerin bildirimlerini alıyorsunuz.

Uygulama ayrıca kullanıcılarına birçok kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Uygulama

Uygulama hem android hem de iOS için mevcut. iOS’ta hem iPhone’lar hem iPad’ler hem de iWatch’lar destekleniyor.

Playstore‘dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Appstore‘dan indirmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bundle Haber’de Aksi Panda’yı Nasıl Bulabilirim?

Aksi Panda

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra, arama kısmına Aksi Panda yazdıktan sonra çıkan takip et butonuna tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Okumaya devam edin

Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Oldu

Dünyanın En Genç Uzmanı KEZZAP KS oldu! Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, aynı zamanda Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın programlarından olan Google ürün uzmanları programı'nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik...

Oyuncu Mustafa Tunahan Bodur (Tunbdr) : Oyunculukta Tamamen Duygular ve Düşünceler Konu Alınıyor

Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Sevgilisi kim? Hangi diziden teklif aldı? Siyah saçlı ve esmer oluşuyla dikkat çeken Mustafa Tunahan Bodur nereli? Mustafa Tunahan Bodur nerede yaşıyor? Mustafa Tunahan Bodur sevgilisi var mı? Mustafa Tunahan Bodur ile keyifli bir röportaj yaptık. Yakışıklı...

Epic Games GTA 5 Hesabı Alma

Son zamanların vazgeçilmezlerinden biri olan GTA 5 oyunu artık çoluk çocuk demeden herkesin diline dolanmış durumda. Özellikle oyun dünyasının inanılmaz geniş bir şekilde yaşandığı bu dönemde herkesin bir GTA 5 ile macerası olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Dünyasının En Uygunu Özellikle pandemi sürecinde...